Vážení fanoušci SÁZAVAFESTU,

je mi líto, že musím po roce opět psát tyto řádky a sdělit Vám, že SÁZAVAFEST 2021 se uskuteční v novém termínu 21. - 23. 7. 2022. Strach a obavy o naše a vaše zdraví jsou na prvním místě.

Celý náš realizační team věřil do posledního okamžiku, že se festival letošní rok uskuteční. Nedokážeme si však představit, jak vás návštěvníky budeme testovat či vám nařizovat povinné nošení roušky v letním počasí.

Festival děláme pro vás a proto živá hudba a kultura nesmí zaniknout. Budeme tak moc rádi, když si svoje zakoupené vstupenky z roku 2019, 2020, 2021 uchováte na SÁZAVAFEST 2022.

Situace, která vznikla není jednoduchá ani pro nás a tak i z naší strany platí možnost vrácení peněz za předem daných podmínek. Veškeré podrobnosti naleznete níže.

Děkujeme všem za pochopení a pevně věříme v uskutečnění festivalu v následujícím roce 2022. Nyní již jsme v komunikaci se všemi interprety a děláme maximum, abyste slíbené hudební hvězdy viděli na 20.výročí SÁZAVAFESTU 2022.

Krásný den a v roce 2022 “AHOJ”!

Andrea Zdarsová
Ředitelka festivalu


Vrácení vstupenek

Vážení fanoušci,

připravili jsme pro Vás dotazník, dle kterého lze vrátit vstupné.

 1. pokud chcete Sázavafest podpořit, prosíme, uschovejte si Vaše vstupenky a pro nás to bude znamenat, že se Vám festival líbí a budeme si toho velice vážit
 2. vstupenka na Sázavafest 2019,2020 a také kempy, budou platné i na nadcházející ročník 2022
 3. vstupenku, kterou jste si již zakoupili a nyní ji budete chtít vrátit, již v budoucnu nikdy nekoupíte za takto výhodnou cenu
 4. žádost o refundaci vstupného podléhá platnému zákonu č. 247/2020 o některých opatřeních ke zmírnění dopadů pandemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí
 5. refundaci vstupenky mohou žádat dle zákona
  • držitel průkazu osoby se zdravotním postižením
  • osoba vedená v evidenci úřadu práce jako uchazeč o zaměstnání
  • osoba těhotná
  • osoba čerpající mateřskou nebo rodičovskou dovolenou
  • osoba starší 65 let
  • osamělý rodič pečující o nezaopatřené dítě
 6. pokud nespadáte k chráněným osobám dle bodu č. 5, následně dle zákona festival spadá do ochranné doby, která končí 31. října 2022
 7. návštěvník může požádat o vystavení poukazu dle zákona

Dotazník


Typ kompenzace vstupenky:

* Nutno doložit příslušným dokladem nebo potvrzením


Formulář musí být kompletně vyplněný, jinak Váš požadavek neakceptujeme.This site uses (to provide services, personalize ads and analyzing traffic) cookies. By using this site you agree. More information.