Milí fanoušci SÁZAVAFESTU,

do poslední chvíle jsem doufala, že vám tyto řádky nebudu muset psát. Představovala jsem si jubilejní 20. ročník ve stylu velkých oslav, krásného počasí v ještě krásnějším zámeckém parku. Na trávě rozložené deky, pobíhající děti v dětské zóně, kde k poslechu vám budou hrát ty nejlepší kapely, setkáte se svými přáteli, dáte si něco dobrého k jídlu a pití a domu odejdete plný zážitků. Bohužel vše se nedá naplánovat a všechny nás zasáhla pandemie a s ní i veškerá opatření a zákazy. V tuto chvíli vláda lehce rozvolňuje tyto opatření, ale stále nás to limituje v tom festival uskutečnit, proto jsme se rozhodli festival zrušit a jeho konání přesunout na nový termín 22. - 24. 7. 2021.

Festival probíhá v malém městečku ve Světlé nad Sázavou, na Vysočině a v žádném případě nechceme ohrozit tyto obyvatele, ať už jsou nebo nejsou návštěvníky festivalu. Tito obyvatelé zajišťují služby nejenom pro nás pro pořadatele festivalu, ale přímo i pro návštěvníky a nechceme nikoho ohrozit a v žádném případě nakazit. Musíme myslet i na vaše zdraví, jakožto návštěvníků, partnerů, stánkových prodejců a taky produkčního týmu a na rodiny nás všech.

Od vyhlášení pandemie v březnu uplynula dlouhá doba, doufali jsme do poslední chvíle, že jak rychle virus přišel, tak i rychle odejde, ale realita je jiná. Omezení zasáhlo všechny sektory ekonomiky a i nás jako kulturu - festivaly, kde 4 měsíce před festivalem vrcholí všechny přípravy, ladí se poslední detaily, jsou již zaplaceny honoráře za interprety, dále se investovaly peníze do marketingu a dalších činností festivalu.

V tuto chvíli jsme v komunikaci se všemi interprety a děláme maximum pro to, abychom vám zajistili slíbené hudební hvězdy.

Vstupenky, které máte již zakoupeny, tak si pečlivě uschovejte a jsou platné pro další ročník festivalu. Budeme si velice vážit toho, když k nám zachováte přízeň a vstupenky si ponecháte a příští rok se společně setkáme. Uschovejte si i vstupenky do kempu a VIP kempu, které jsou také platné na další ročník.

Ovšem nejenom my, ale všichni jsme zasaženi, a pokud spadáte pod chráněné osoby, prosím vyplňte náš dotazník, kde následně v několika týdnech budeme řešit vaše žádosti.

Ještě jednou bych vám chtěla poděkovat, za to, že jste s námi a právě vy děláte festival SÁZAVAFEST takový jaký je.

Přeji vám a vašim rodinám hlavně zdraví a pevně věřím, že se v příštím roce setkáme.

A na závěr bych chtěla poděkovat svému týmu, který festival pro vás připravuje, že i v takto těžkých chvílích držíme spolu a nevzdáváme to.

Krásný den všem a příští rok “AHOJ”!

Andrea Zdarsová
Ředitelka festivalu


Vrácení vstupenek

Vážení fanoušci,

připravili jsme pro Vás dotazník, dle kterého lze vrátit vstupné.

 1. pokud chcete Sázavafest podpořit, prosíme, uschovejte si Vaše vstupenky a pro nás to bude znamenat, že se Vám festival líbí a budeme si toho velice vážit
 2. vstupenka na Sázavafest 2020 a také kempy, budou platné i na nadcházející ročník Sázavafest 2021
 3. vstupenku, kterou jste si již zakoupili a nyní ji budete chtít vrátit, již v budoucnu nikdy nekoupíte za takto výhodnou cenu
 4. žádost o refundaci vstupného podléhá platnému zákonu č. 247/20200 o některých opatřeních ke zmírnění dopadů pandemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí
 5. refundaci vstupenky mohou žádat dle zákona
  • držitel průkazu osoby se zdravotním postižením
  • osoba vedená v evidenci úřadu práce jako uchazeč o zaměstnání
  • osoba těhotná
  • osoba čerpající mateřskou nebo rodičovskou dovolenou
  • osoba starší 65 let
  • osamělý rodič pečující o nezaopatřené dítě
 6. pokud nespadáte k chráněným osobám dle bodu č. 5, následně dle zákona festival spadá do ochranné doby, která končí 31. října 2021
 7. návštěvník může požádat o vystavení poukazu dle zákona

Dotazník


Typ kompenzace vstupenky:

* Nutno doložit příslušným dokladem nebo potvrzenímThis site uses (to provide services, personalize ads and analyzing traffic) cookies. By using this site you agree. More information.